[ MENU DODATKOWE ]


« wsteczOpiekun Koła: dr hab. Daniel Kamiński
Prezes:  Izabella Otrząsek

 


 

 

W grudniu 2014 r. na Wydziale Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie swoją działalność wznowiło Koło Chemiczne. Działające teraz pod nazwą „Wodór” zrzesza ono młodych i ambitnych miłośników chemii, by pomagać im w rozwijaniu ich naukowej pasji. Nasze koło ma obecnie 21 członków.

 

Przyjazna atmosfera, ambitne projekty i niegasnący zapał działaczy stanowią świetne miejsce do odkrywania w sobie ducha nauki. Organizacja, planowanie, kreatywność, praca w grupie to tylko niektóre z umiejętności jakie każdy z nas zdobywa. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem dr Daniela Kamińskiego opiekuna naszego Koła. Podstawowym celem naszego koła jest rozwijanie zainteresowań członków Koła. Dzieje się to poprzez specjalne wykłady, pokazy chemiczne oraz konferencje.

 

 

 

 

Tym samym udostępniamy i przedstawiamy w ciekawej formie wiedzę, której nie można znaleźć w zwykłych akademickich podręcznikach. Tutaj słowo „Chemia” nabiera nowego znaczenia. Jesteśmy otwarci na współpracę i nie boimy się wyzwań. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej działalności. Działalność w Kole jest w 100% dobrowolna.

 

Od zainteresowanych jest wymagana chęć współpracy, pasja i aktywność. „WODÓR” jest organizacją Non-Profit, co oznacza, że nie jej członkowie nie mają żadnych materialnych korzyści z działalności, no może poza herbatą z cukrem;)

 

ZAPRASZAMY!