[ MENU DODATKOWE ]



Instytut Produkcji Ogrodniczej

20-612 Lublin,ul.Głęboka 28
tel. 81-531-96-85
e-mail: zbigniew.jarosz@up.lublin.pl
Dyrektor: dr hab.inż. Zbigniew Jarosz, adiunkt badawczo-dydaktyczny
tel. 81-531-96-85
e-mail: zbigniew.jarosz@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Marzena Błażewicz-Woźniak, profesor badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-75
    e-mail: marzena.wozniak@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • prof. dr hab. Andrzej Borowy, profesor badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-80
    e-mail: andrzej.borowy@up.lublin.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • prof.dr hab. Bohdan Dobrzański, profesor zwyczajny badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-97-07
    e-mail: bohdan.dobrzanski@up.lublin.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • prof.dr hab. Danuta Kozak, profesor dydaktyczny, tel. 81-531-96-76
    e-mail: danuta.kozak@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii

Adiunkci

  • dr inż. Piotr Baryła, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-531-96-78
    e-mail: agric@poczta.onet.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • dr hab. Wojciech Durlak, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-76
    e-mail: wdurlak@autograf.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • dr hab. Katarzyna Dzida, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-97-06
    e-mail: katarzyna.dzida@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • dr hab. Magdalena Kapłan, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-78
    e-mail: magdalena.kaplan@up.lublin.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • dr inż. Marcela Krawiec, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-97-06
    e-mail: marcela.krawiec@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • dr Tomasz Lipa, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-79
    e-mail: tomasz.lipa@up.lublin.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • dr Barbara Marcinek, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-86
    e-mail: barbara.marcinek@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • dr Marzena Parzymies, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-86
    e-mail: marzena.parzymies@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • dr Karolina Pitura, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-97-06
    e-mail: karolina.pitura@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • dr hab. Mariusz Szmagara, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-77
    e-mail: mariusz.szmagara@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • dr hab. Paweł Szot, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-83
    e-mail: pszot@autograf.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • dr Iwona Szot, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-531-96-79
    e-mail: szoti@autograf.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • dr Dariusz Wach, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-52-47-124
    e-mail: dariusz.wach@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin

Pozostali pracownicy

  • Jerzy Drabowicz, pracownik gospodarczy, tel. 81-461-00-61w.248,81-531-96-87 / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • inż. Anna Janisz, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-84
    e-mail: anna.janisz@up.lublin.pl / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • Hanna Kozioł, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-84
    e-mail: rosliny.ozdobne@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • Józef Kukuryka, pracownik gospodarczy, tel. 81-461-00-61, w. 141 / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • mgr inż. Roman Mitura, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-461-00-61 w.244 lub 245 / Zakład Żywienia Roślin
  • dr Piotr Sienkiewicz, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-461-00-61, w.141 / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii
  • mgr inż. Monika Szewczyk, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-461-00-61 w.245 lub 244 / Zakład Żywienia Roślin
  • dr Alicja Świstowska, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-87
    e-mail: alicja.swistowska@up.lublin.pl / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • mgr inż. Agnieszka Tylus, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-87,81-461-00-61 w.248 / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • Elżbieta Wojnowska, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-87, 81-461-00-61 w.248 / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii

Profesorowie emerytowani

  • prof.dr hab. Jerzy Hetman, profesor emerytowany, tel. 81-531-96-81 / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • prof.dr hab. Tadeusz Kęsik, profesor emerytowany, tel. 81-531-96-75
    e-mail: kesiktadeusz@gmail.com / Zakład Żywienia Roślin
  • prof.dr hab. Mirosław Konopiński, profesor emerytowany, tel. 81-524-71-19
    e-mail: miroslaw.konopinski@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • prof. dr hab. Halina Laskowska, profesor emerytowany, tel. 81-531-96-82 / Zakład Roślin Ozdobnych i Dendrologii
  • prof.dr hab. Zenia Michałojć, profesor emerytowany, tel. 81-531-96-82
    e-mail: zenia.michalojc@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Roślin
  • prof. dr hab. Józef Nurzyński, profesor emerytowany, tel. 81-531-96-82 / Zakład Żywienia Roślin
  • prof.dr hab. Justyna Tomala-Wieniarska, profesor emerytowany, tel. 81-524-71-40 / Zakład Sadownictwa, Szkółkarstwa i Enologii