Biblioteka  

ul. Akademicka 15, 20-950 Lublin,
Sekretariat: tel. (81) 445-62-28. | Wypożyczalnia: tel. (81) 445-62-25
e-mail: biblioteka.glowna@up.lublin.pl mapa Lokalizacja
Baza Publikacji Pracowników UP

Nowa Bibliografia Publikacji Pracowników

« wstecz


Z dniem 13.09.2017 roku została udostępniona na stronie Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie nowa Bibliografia Publikacji Pracowników. W bazie znajdują się opisy bibliograficzne wszystkich typów publikacji autorstwa pracowników naukowych (w tym także emerytowanych), doktorantów i studentów UP w Lublinie. Część publikacji posiada linki kierujące użytkowników do pełnych tekstów. Prosty sposób wyszukiwania powinien ułatwić dotarcie do interesujących publikacji.

 

BIBLIOGRAFIA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW


Nowością w bazie jest możliwość tworzenia przez autora raportu swoich prac z podziałem na poszczególne typy publikacji wraz z punktacją. - INSTRUKCJA

Dodatkowo pracownicy Oddziału Informacji Naukowej mają możliwość tworzenia raportów dla poszczególnych wydziałów lub jednostek. Raport zawiera liczbę prac poszczególnych typów publikacji, sumaryczny Impact Factor oraz punkty.
 

W przypadku stwierdzenia przez Państwa nieścisłości w Bibliografii Publikacji Pracowników prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag pracownikom Oddziału Informacji Naukowej BG UP w Lublinie; telefonicznie: 81 445 62 27 lub pocztą elektroniczną do osoby odpowiedzialnej za wprowadzanie publikacji dla poszczególnych wydziałów.