[ MENU DODATKOWE ]



Instytut Gleboznawstwa, Inżynierii i Kształtowania Środowiska

20-069 Lublin, ul. kr. St. Leszczyńskiego 7
tel. 81-524-81-15, fax 81-524-81-50
Dyrektor: prof. dr hab. Halina Smal, profesor zwyczajny
tel. 81-524-81-44
e-mail: halina.smal@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni

  • prof. dr hab. Stanisław Baran, profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-54
    e-mail: stanislaw.baran@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • prof. dr hab. Elżbieta Bielińska, profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-59
    e-mail: elzbieta.bielinska@up.lublin.pl / Zakład Biologii Gleby
  • prof. dr hab. Anna Słowińska-Jurkiewicz, profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-29
    e-mail: anna.jurkiewicz@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • prof. dr hab. Anna Wójcikowska-Kapusta, profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-20
    e-mail: anna.kapusta@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami

Profesorowie nadzwyczajni

Adiunkci

Wykładowcy

  • dr inż. Jan Hodara, starszy wykładowca, tel. 81-524-81-17
    e-mail: jan.hodara@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr Marek Kamola, starszy wykładowca, tel. 81-524-81-15
    e-mail: marek.kamola@o2.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • prof.dr hab. Leonid Kopiy, starszy wykładowca, tel. 81-524-81-15
    e-mail: kop.l@i.ua / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa

Pozostali pracownicy

  • mgr inż. Iwona Baciurn, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-15
    e-mail: iwona.baciurn@up.lublin.pl
  • mgr inż. Elżbieta Kieliszek, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-53
    e-mail: el.kieliszek@gmail.com
  • mgr inż. Agnieszka Kłos, starszy technik, tel. 81-524-81-19
    e-mail: agnieszka.klos@up.lublin.pl / Zakład Biologii Gleby
  • dr Anna Mikosz, starszy specjalista inżynieryjno techniczny, tel. 81-524-81-14
    e-mail: anna.mikosz@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • mgr Daniel Strzałka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-58
    e-mail: daniel_strzalka@o2.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • mgr Alicja Strzałka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-58
    e-mail: alicja_siwek@o2.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • mgr inż. Małgorzata Zawiślak-Pranagal, specjalista inżynieryjno- techniczny, tel. 81-524-81-52
    e-mail: 200214@gmail.com

Profesorowie emerytowani

  • prof. dr hab. Józef Borowiec, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-16
  • prof. dr hab. Maria Flis-Bujak, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-08 / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • prof. dr hab. Ryszard Turski, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-13