[ MENU DODATKOWE ]


Nurkowanie w jeziorze Piaseczno k. Lublina

« wstecz

 

 

Jezioro Piaseczno to niezwykle atrakcyjny akwen pod wieloma względami. Głębokość sięgająca blisko 40 metrów oraz dobra widoczność pod wodą sprawiły, że jezioro jest obecnie najatrakcyjniejszym na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim miejscem do uprawiania nurkowania.

 

Przy Ośrodku Wypoczynkowym Uniwersytetu Przyrodniczego prężnie działa Baza Nurkowa i Szkoła Nurkowania Profundal, która wszystkim miłośnikom podwodnych przygód oferuje szereg atrakcji.

 

„Zapraszamy wszystkich, od nastolatków po osoby starsze. Kobiety i mężczyzn. Każdego, kto chce spróbować swoich sił i przekonać się jak wspaniałym doznaniem jest stan nieważkości, czego na Ziemi w naturze doświadczyć możemy tylko pod wodą. Nic innego poza wyprawą w Kosmos nie zaserwuje Ci takich niesamowitych wrażeń.” - mówi Leszek Staniak (Leon) założyciel i instruktor szkoły nurkowania Profundal.

 

Rzeczywiście w ofercie Bazy Nurkowej Profundal jak również Szkoły Nurkowania znaleźć można zajęcia dla każdego. Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek nurkowaliśmy, bo wszystkiego możemy nauczyć się krok po kroku od podstaw pod okiem wykwalifikowanej kadry. „Wystarczy zgłosić się do nas. Mamy wszystko co jest potrzebne: sprzęt, doświadczenie i prawdziwą pasję do tego co robimy” - zachęca Leon - „Wiele osób przychodzi na wprowadzające zajęcia POZNAJ NURKOWANIE, gdzie po odpowiednim przygotowaniu zanurzają się z nami na niewielkie głębokości – do około 5 metrów, aby podziwiać bujną roślinność jeziora i jego mieszkańców. Dla wszystkich uczestników zajęć to zawsze niezapomniane przeżycia, które zostają w pamięci do końca życia. Wielu z nich jest tak oczarowana, że decyduje się na pełny kurs podstawowy stając się certyfikowanymi płetwonurkami – odkrywają swoją nową pasję. Nurkują potem z nami w różnych niesamowitych miejscach Polski i Świata i to właśnie jest w tym co robimy najpiękniejsze:  świetni ludzie i cudowne miejsca, które wspólnie odwiedzamy.”

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją Bazy Nurkowej Profundal wystarczy, że w sezonie odwiedzisz jezioro Piaseczno i udasz się na plażę Ośrodka Wypoczynkowego Uniwersytetu Przyrodniczego „Antares”. Tu ich znajdziesz i dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje w temacie nurkowania.

 

Dodatkowe informacje na temat Szkoły i Bazy znajdziesz także na stronie internetowej pod adresem: www.profundal.pl Podajemy również telefon kontaktowy, pod którym możecie umawiać się na zajęcia z instruktorem nurkowania: 50 60 40 999. W Lublinie Szkoła mieści się na ul. Przy Stawie 4.

 

 

 

Uwaga! Bonusy! dla studentów!

 

Jeśli jesteś studentem, przyjdź do szkoły na zajęcia, pokaż legitymację, a otrzymasz specjalny bonus. Niezależnie od tego jeśli zbierzesz i przyprowadzisz na kurs grupę kilku osób (przyjaciele, rodzina...) wszyscy dostaniecie atrakcyjne zniżki. O szczegóły pytajcie bezpośrednio w Szkole.

 

Zachęcamy do odwiedzin naszego pięknego jeziora i na udane nurkowania!