foodscience   Witamy na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii!
Menu

20-704 LUBLIN, ul. Skromna 8
tel. +48 81 462 33 74, 462 33 92; fax. +48 81 462 33 76




Katedra Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka

20-704 Lublin, ul. Skromna 8
tel. +48 81 462 34 00, fax +48 81 462 34 00
Kierownik: dr hab. Adam Waśko, profesor nadzwyczajny
tel. 81-462-33-55
e-mail: awasko1@tlen.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni

  • prof. dr hab. Ewa Solarska, profesor zwyczajny, tel. 81-462-33-58
    e-mail: ewa.solarska@up.lublin.pl / Pracownia Żywności Ekologicznej Pochodzenia Roślinnego

Profesorowie nadzwyczajni

Adiunkci

Asystenci

  • dr Tomasz Czernecki, asystent, tel. 81-462-33-68
    e-mail: tomasz.czernecki@gmail.com, www / Poradnia Dietetyczna
  • mgr inż. Klaudia Gustaw, asystent
  • mgr inż. Elwira Komoń-Janczara , asystent, tel. 81-462-33-51
  • mgr inż. Hubert Szczerba, asystent, tel. 81-462-34-02
    e-mail: hubert.szczerba@up.lublin.pl

Wykładowcy

Pozostali pracownicy

  • dr Ewa Baranowska-Wójcik, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-94
    e-mail: ewa.baranowska@up.lublin.pl / Poradnia Dietetyczna
  • mgr inż. Monika Czernecka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-85
    e-mail: monika.czernecka@up.lublin.pl
  • dr Halina Filipiuk, starszy specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-34-00
    e-mail: halina.filipiuk@up.lublin.pl
  • mgr inż. Agnieszka Glibowska, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-63
    e-mail: agnieszka.glibowska@up.lublin.pl
  • mgr inż. Marzena Marzec, starszy technik, tel. 81-462-33-61
    e-mail: marzena.marzec@up.lublin.pl
  • mgr inż. Jan Morlewski, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-94
  • mgr Anna Nowak, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-63
    e-mail: akolacz@autograf.pl
  • mgr Agnieszka Pałka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-63
    e-mail: aga.f@op.pl / Pracownia Żywności Ekologicznej Pochodzenia Roślinnego
  • inż. Piotr Szypiło, starszy technik, tel. 81-462-33-61
    e-mail: piotr.szypilo@up.lublin.pl / Pracownia Żywności Ekologicznej Pochodzenia Roślinnego

Doktoranci

  • mgr Katarzyna Banach, doktorant, tel. +48 81 462 33 82
    e-mail: poradnia.dietetyczna@up.lublin.pl / Poradnia Dietetyczna
  • mgr inż. Sylwia Kowalczyk, doktorant, tel. +48 81 46 233 61
  • mgr inż. Izabela Podgórska, doktorant
  • mgr inż. Anna Próchniak, doktorant, tel. +48 81 462 33 61
    e-mail: aniaprochniak@poczta.fm
  • mgr Paulina Skorek, doktorant, tel. +48 81 462 33 82 / Poradnia Dietetyczna
  • mgr inż. Monika Wójcik, doktorant

Profesorowie emerytowani