BiH   Witamy na Wydziale Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki!
Menu

20-950 LUBLIN, ul. Akademicka 13
tel. (+ 081) 445-69-91, 445-65-81, 445-66-11




Instytut Żywienia Zwierząt i Bromatologii

20-950 Lublin, ul. Akademicka 13
tel. 81-445-65-13; 81-445-66-95
Dyrektor: dr hab. Renata Klebaniuk, profesor nadzwyczajny
tel. 81-445-68-19
e-mail: renata.klebaniuk@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni

  • prof. dr hab. Eugeniusz R. Grela, profesor zwyczajny, tel. 81-445-67-18
    e-mail: eugeniusz.grela@up.lublin.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia
  • prof. dr hab. Antoni Lipiec, profesor zwyczajny, tel. 81-445-67-29
    e-mail: antoni.lipiec@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • prof. dr hab. Bogdan Szostak, profesor zwyczajny , tel. 81-445-67-22
    e-mail: bogdan.szostak@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

Profesorowie nadzwyczajni

    Adiunkci

    Wykładowcy

    • dr inż. Robert Krusiński, starszy wykładowca, tel. 81-445-60-67
      e-mail: robert.krusinski@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

    Pozostali pracownicy

    • mgr inż. Anna Danek-Majewska, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-65-13,81-445-66-95
      e-mail: anna.majewska@up.lublin.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia
    • mgr inż. Stanisław Pecka, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-69-25 / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia
    • mgr inż. Justyna Widz, starszy technik, tel. 81-445-67-13
      e-mail: justyna@mwidz.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia

    Profesorowie emerytowani

    • prof. dr hab. Wacław Krasucki, profesor emerytowany
      e-mail: waclaw.krasucki@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
    • prof. dr hab. Jan Matras, profesor emerytowany / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa